Markadan bağımsız özel teknik servis
Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
Sigma VRF sistemlerinde arıza tespiti, bakım ve onarım için hizmet kapsamındaki 10 il bölgesinde servis talebi oluşturabilirsiniz. Marka, model ve gözlediğiniz belirtiyi paylaşmanız doğru ekip ve randevu planlamasını kolaylaştırır.
- Bölge: hizmet kapsamındaki 10 il
- Arıza tespiti · bakım · onarım
- Telefon · WhatsApp · servis formu
Marka sahiplerinden bağımsız özel teknik servis hizmetidir; yetkili servis değildir.

Hizmet kapsamı
Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi hizmeti Antalya, Ankara, İstanbul, Yalova, Kocaeli, Çanakkale, Bursa dâhil 10 ilde sunulur. Kapasite düşmesi veya iletişim hatası belirtisinde adresleme ve iletişim kontrol edilir; kesin işlem cihaz incelendikten sonra açıklanır.
Arıza tespiti
Gözlenen belirti, model bilgisi ve güvenli ölçüm sonuçları birlikte değerlendirilir.
Bakım
Cihaz türüne uygun temizlik, bağlantı ve çalışma kontrolleri yapılır.
Onarım
Uygulanacak işlem ve varsa parça ihtiyacı açıklanarak kullanıcı onayı alınır.
Hizmet bölgeleri
Bulunduğunuz ili seçerek ilçe sayfalarına ve bölgesel iletişim seçeneklerine ulaşın.
- Ankara Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- Antalya Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- Bursa Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- Çanakkale Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- İstanbul Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- İzmir Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- Kocaeli Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- Muğla Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- Tekirdağ Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
- Yalova Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi
Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi için sık karşılaşılan belirtiler
Kapasite düşmesi
Kapasite düşmesi belirtisinde adresleme ve iletişim ile kullanıcı ayarları kontrol edilir. Kesin işlem cihaz yerinde incelendikten sonra belirlenir.
İletişim hatası
İletişim hatası belirtisinde dış ünite çalışma kaydı ile kullanıcı ayarları kontrol edilir. Kesin işlem cihaz yerinde incelendikten sonra belirlenir.
Dış ünite sorunu
Dış ünite sorunu belirtisinde soğutucu devre ile kullanıcı ayarları kontrol edilir. Kesin işlem cihaz yerinde incelendikten sonra belirlenir.
Servis süreci nasıl ilerler?
- Telefon, WhatsApp veya form üzerinden cihaz türünü, marka-model bilgisini, arıza belirtisini ve açık adresinizi paylaşın.
- Bölge ve ekip uygunluğuna göre randevu zamanı size bildirilir.
- Cihaz güvenli biçimde incelenir; arızanın kaynağı ölçüm ve çalışma kontrolüyle belirlenir.
- İşlem kapsamı açıklanır ve onayınızdan sonra bakım veya onarım uygulanır.
Servis öncesinde yapabilecekleriniz
- Cihazın enerji bağlantısını ve kullanıcı ayarlarını kontrol edin.
- Model etiketini ve ekranda görünen hata kodunu not edin.
- Gaz kokusu, yanık kokusu, su kaçağı veya elektrik riski varsa cihazı yeniden çalıştırmayın.
Genel cihaz servisi
Markadan bağımsız cihaz bilgileri ve diğer hizmet bölgeleri için genel servis sayfasını inceleyebilirsiniz.
Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi hakkında sık sorulan sorular
Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi hangi belirtilerde servis kontrolü gerektirebilir?
Kapasite düşmesi, iletişim hatası, dış ünite sorunu ve kontrol uyarısı sık bildirilen belirtiler arasındadır. Belirtinin kesin nedeni cihazın çalışma koşulları ve ölçüm sonuçları birlikte değerlendirilerek belirlenir.
Kapasite düşmesi belirtisinde önce ne kontrol edilir?
Kullanıcının güvenli biçimde erişebildiği ayarlar ve enerji bağlantısı kontrol edilebilir. Servis incelemesinde adresleme ve iletişim değerlendirilir; riskli bölümlere müdahale edilmemelidir.
Sigma VRF ve VRV Sistem Klima Servisi için servis talebi nasıl oluşturulur?
Telefon, WhatsApp veya iletişim formunda cihazın marka-modelini, gözlenen belirtiyi ve bulunduğunuz il ile açık adresi paylaşın. Randevu, bölge ve ekip uygunluğuna göre teyit edilir.